Paní autorka se opět snaží (pokolikáté už) o manipulaci. V článku neuvedla žádný odkaz, pouze zmínila rozhovor Johana Wiklunda pro časopis Enterpreneur. Domnívám se, že zmiňovaným zdrojem informací je tento ... https://www.entrepreneur.com/article/286808
Pro jistotu jsem si prošel ještě další články, jako například tento přímo z domovské Whitman School of Management doktora Wiklunda ... http://research.whitman.syr.edu/2017/07/10/adhd-is-a-positive-when-it-comes-to-entpreneurship/
Ve všech článcích, které jsem o tomto tématu četl, jsem viděl výraz "lack of premeditation", což paní autorka falešně přeložila jako "nepředsudečnost". Lack of premeditation znamená nedostatek promyšlenosti. Jinými slovy, taková osoba má sklony dělat impulzivní rozhodnutí bez delší analýzy, na čemž se nemalou měrou podílí pocity/emoce. Oproti tomu, nepředsudečnost bych označil jako sklon nepodléhat předsudkům, přičemž předsudky reprezentují právě emoční jednání ... https://en.wikipedia.org/wiki/Prejudice Nepředsudečnost by teda měl být stav, kdy emoce hrají při rozhodování minimální nebo žádnou roli.
Paní autorka často ve svých článcích inklinuje k překrucování slov ve prospěch levicového progresivního neoliberalismu a propagování myšlenek s tím souvisejících. Nicméně si nemyslím, že překrucováním lze dosáhnout čehokoliv pozitivního a vaše kontinuální snaha o manipulaci spíše vyvolá u racinálních jedinců odpor nežli souhlas.
Představila jste si, paní Bohutínská, někdy svět, ve kterém se dělají rozhodnutí zásadně na základě emocí při současném potlačování logiky? To je totiž svět, ke kterému progresivistické směry jako ženská nadřazenost, barevná nadřazenost, multikulturní společnost, kde se všichni mají rádi, spěje.