A nemají společnosti tyto povinnosti v případě jakékoli změny sídla kamkoli? Virtuální sídla za to nemohou. Naopak, díky službě, kterou některé takové společnosti poskytují, ušetří klient hodně práce a nervů.
Článek je celkem věcný, byť možná zbytečně obsáhlý až nepřehledný. Navíc jsou v článku nesmysly a to jeho důvěryhodnost výrazně sráží.
Například informace o zániku podnájemní smlouvy v případě prodeje nemovitosti vlastníkem je přinejmenším úsměvná a svědčí o špatné přípravě redaktora. Souhlasím však s tvrzením, že pokud se někdo chystá využít služby Virtuálního sídla, měl by si hledat společnosti, které mají nemovitost ve vlastnictví, nebo jsou s nimi jinak majetkově svázány. Avšak podnájemní smlouva zaniká ze zcela jiných důvodů, než zde popisujete, pane redaktore! ;-)
Také si nejsem jist, o co se opíráte při tvrzení, že Virtuální kancelář nemůže poskytnout sídlo podnikání pro OSVČ. Mohu Vás však ujistit, že to není pravda!
Klienti Virtuálních sídel by si měli uvědomit, že úhradou sídla starost o podnikání nekončí. Proto by si měli vybírat takové partnery pro spolupráci, kteří jsou z dlouhodobého hlediska spolehliví, fundovaní a klientovi pomáhají i s další problematikou, jako například právní porada či účetnictví.
Pokud budete mít potřebu, pane redaktore, jsem ochoten se Vám k této problematice vyjádřit. Případné dotazy mi zasílejte na hraba@comeflex.cz