Názory k článku Zaměstnance si můžete také pronajmout a ušetřit si tak starosti

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 7. 2008 20:16

    pajamen (neregistrovaný)
    zkušenosti v naší firmě jsou takové,že agenturní zaměstnanci nemají vztah k firmě,nemají pocit sounáležitosi k firmě a to se projevuje v tom,že o práci nemají zájem.Jsou v práci krátkodobě a nemají vztah k výrobním zařízením a "vercajku".
    Za chvíli odejdou,kdežto kmenoví zaměstnanci s tímto zařízením musí ještě nějaký čas pracovat.Dalším problémem je docházka do práce.Kmenový zaměstnanec,pokud je spokojený s místem a prací, se snaží pracovat tak,aby mohl platově i profesně růst.
  • 11. 7. 2008 14:11

    Obyvatel (neregistrovaný)
    Tohle se s oblibou provozuje v IT oborech. Firmy "prodavajici otrokare" si najmou lidi a ty pak pronajimaji zakaznikum. Dotycny je tak sice "nezavisly odbornik dodavajici zakazku na ZL", ale je vlastne v roli stejneho nevolnika jako zamestnanec (pracovni doba, dovolena a podobne pitomosti). Zajimavy je pomer penez, kdy dotycny za to dostava. Je to stezi 20% toho co "otrokar" inkasuje. Pry proto, ze poskytuje nejake zaruky. Kvalita a rychlost takto provadene prace je nekdy opravdu neuveritelna (clovek ci firma zivici se takto primo by si nikdy nic takoveho nemohla dovolit), vztah k praci jak uz zde bylo diskutovano je take vselijaky.

    Dalsi oblibenou veci je, ze kdyz uz dotycny na nejakem takovem projektu pracuje delsi dobu a vyzna se v problematice, je prevelen jinam a nahrazen nekym jinym. Cely kolo neefektivity se znovu opakuje. Snad proto, aby prace trvala co nejdele, jinak si to neumim vysvetlit. Penize ktere se v tom pohybuji jsou z pohledu bezneho cloveka neuveritelne.
  • 11. 7. 2008 14:14

    Obyvatel (neregistrovaný)
    Oprava: Firmy "prodavajici otroky"
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).