Vlákno názorů k článku
Příběh šťastných sedmi let: z nuly na vrchol

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 26. 6. 2014 11:11

    Krückenbrecher (neregistrovaný)

    a udelat si kopii dane firmy pod vlastnim vedenim, pac jde hlavne o penize, dostat vic penez za tu samou praci...
    maloktery klient ma dobre vzpominky na tyhlety firmicky, co lidem nanuti to, co nechteji a nepotrebuji a nerozumi tomu, jenom hlavne at je maximalni provize - tj hlavne lidem narvat zivotni pojisteni, ktere zivy clovek nepotrebuje a mrtvy nevyuzije.

  • 26. 6. 2014 12:58

    Viola Baštýřová (neregistrovaný)

    Dobrý den pane Krückenbrecher, dovolím si zareagovat na Váš příspěvek, protože ho považuji pro čtenáře za zcela matoucí. Nevím, nakolik se pohybujete ve finančně-poradenském branži, ale tvrdit, že Partners jsou pouhou vytunelovanou kopií OVB, mohu, pokud budu opravdu shovívavá, za neznalost prostředí. Jestliže jste četl článek pozorně, tak víte, že důvody pro odchod pánů byly zcela jiné než vytvářet klon společnosti, kde původně působili. Byl to právě rozkol ve vnímání toho, jak by mělo vypadat opravdu nezávislé a kvalitní finanční poradenství.
    Nevím přesně, jaké firmičky máte na mysli, nicméně tvrdit, že všichni finanční poradci klientům pouze něco nutí, je poněkud demagogické. Jako v jakémkoli jiném oboru se samozřejmě i v tomto segmentu najdou lidé, co neodvádí dobou práci, ale na druhou stranu je tu řada profíků, kteří lidem dlouhodobě pomáhají a radí v oblasti financí a jejich klienti k nim mají důvěru a rádi doporučí dál (mluvím z vlastní zkušenosti).

  • 26. 6. 2014 13:00

    tyrkysovej (neregistrovaný)

    Nechcete si nejdříve přečíst článek vy mudrci? Know how + zaměstnavatel ve spojení s OVB lze asi těžkou použít stejně jako maximalizace provize u nízkonákladových produktů.
    Použijte mozek, jestli vám nějaký příroda nadělila. Díky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).